Apartmány Dolní Dunajovice (Donawitz)

Apartmány v srdci Jižní Moravy

ext1 - kopie

Apartmány Dolní Dunajovice je komplex řadových domků určených k rekreaci. V pohodlí našich apartmánu se můžete ubytovat v jakémkoliv ročním období na vámi zvolenou dobu. Poslouží jako oáza klidu a pohody pro všechny návštěvníky. 

Nabízíme k rekreaci 12 atraktivních, moderních, mezonetových apartmánů, respektive 12 řádových rodinných domů v jedné z největších vinařských obcí na Jižní Moravě, v malebných Dolních Dunajovicích.

Všechny ubytovací jednotky v podobě mezonetových bytů nabízí v každém patře terasu s nádherným výhledem do zeleně a vlastní zahrádkou. Interiér je díky tomuto uspořádání bytu krásně prosvětlen, je prostorný a vzdušný, což působí blahodárně na psychiku.
V rámci areálu je vybudováno posezení, dětské hřiště, lavičky, prostor pro grilování, atd.
Samozřejmostí je vlastní parkovací stání.

Na místě lze relaxovat na terase a v blízkosti okolí aparthotelu se můžete věnovat turistice či cyklistice.
Obec nabízí úchvatný výhled na Pálavské vrchy, najdeme tu hustou síť cyklostezek, které nás dovedou kolem Novomlýnských nádrží a Lednicko – Valtickým areálem.
V asi 6 km vzdáleném Mikulově je možné navštívit zámek, muzeum a další. Za skvost kraje je považován zámek se zimní zahradou, parkem a Minaretem v 15 km vzdálené Lednici. V dosahu je například zámek Valtice, muzeum v Dolních Věstonicích, Dívčí hrad, Sirotčí hrad. Také oblíbený Aqualand Moravia. Pro milovníky vín jsou v tomto srdečném kraji samozřejmostí nejrůznější akce spojené s výstavami, ochutnávkami a degustací vín a vinařskými slavnostmi.

POBYT SI ZAREZERVUJTE ZDE

 

Dolni Dunajovice (16)

ext3ext2