Inženýring

Neztrácejte čas vyřizováním různých povolení ke stavbě na úřadech rádi Vám nabídneme naše služby v oblasti inženýringu.

Návrh bez názvu (12)

Inženýring představuje jednání a zastupování klienta před příslušnými úřady za účelem přípravy potřebných dokumentů a zajištění stanovisek ke stavbě.

Naše kancelář zajišťuje kompletní inženýrskou činnost ve stavebnictví. V případě zájmu o tuto službu tedy získáte kompletní služby jakož i všechny doklady potřebné k vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení nebo kolaudačního rozhodnutí.

Projekty, ve kterých jsme poskytovali inženýrskou činnost:

Bytový dům na Komenského náměstí, Ivančice - od stavebního povolení přes realizaci stavby, kolaudaci po prodej jednotek. 

foto (60)

foto (56)ho

 

 


Každý projekt připravujeme ve spolupráci s profesionály. Spolupracujeme s architektonickými kancelářemi, provádíme dohled od první studie, přes dokumentaci pro územní a stavební řízení, až po finální prováděcí dokumentaci.

Součástí práce je i technický dozor investora a kvalifikovaného stavbyvedoucího, kteří přímo na stavbě kontrolují kvalitu stavebních prací, dodržování technologických a pracovních postupů a v neposlední řadě dohlížíme na dodržování harmonogramu stavebních prací a finanční plán.