Apartmány Dolní Dunajovice (Donawitz), Ev.č.: 10050

Seznam nemovitostí

Popis

Nabízíme k prodeji 12 atraktivních mezonetových apartmánů, respektive 12 řádových rodinných domů v jedné z největších vinařských obcí na Jižní Moravě, v malebných Dolních Dunajovicích.
Apartmány Donawitz přinášení jedinečnou možnost moderního bydlení, rekreace nebo výhodné investiční příležitosti. Mezonetové byty jsou obecně pokládány za lukrativní investici a spojují výhody domu a bytu. Hlavní výhodou je oddělení obývacího pokoje s kuchyňskou linkou od ložnice v 1.NP, kde vzniká maximální klid a soukromí. Pozitivum je i více úložného prostoru. Tento typ bytu nabízí v každém patře terasu s nádherným výhledem do zeleně a vlastní zahrádkou. Interiér je díky tomuto uspořádání bytu krásně prosvětlen, je prostorný a vzdušný, což působí blahodárně na psychiku.
V rámci projektu budou zvelebena i místa na společném pozemku, bude zde vybudováno posezení, dětské hřiště, lavičky, prostor pro grilování, atd.
Díky vysokému a modernímu standardu je projekt zárukou kvalitního a bezproblémového bydlení. Přestože byl standard vybírán s velkou péčí, nabízíme také možnost klientských změn, aby se bydlení přizpůsobilo přesně dle představ a požadavků klienta a splňovalo vše, co klient očekává. Klientské změny je možné realizovat vždy s ohledem na stupeň rozestavěnosti, mají vazbu na stav prací na stavbě.
Samozřejmostí je vlastní parkovací stání.
Energetická náročnost budovy je B - Velmi úsporná.
Výstavba již byla zahájená a předpokládaný termín dokončení je ke konci roku 2017.
Obec nabízí úchvatný výhled na Pálavské vrchy, najdeme tu hustou síť cyklostezek, které nás dovedou kolem Novomlýnských nádrží a Lednicko – Valtickým areálem.
V asi 6 km vzdáleném Mikulově je možné navštívit zámek, muzeum a další. Za skvost kraje je považován zámek se zimní zahradou, parkem a Minaretem v 15 km vzdálené Lednici. V dosahu je například zámek Valtice, muzeum v Dolních Věstonicích, Dívčí hrad, Sirotčí hrad. Novinkou je také oblíbený Aqualand Maravia. Pro milovníky vín jsou v tomto srdečném kraji samozřejmostí nejrůznější akce spojené s výstavami, ochutnávkami a degustací vín a vinařskými slavnostmi.

Kontaktujte makléře

Roman Morávek

+420 774 719 911

[email protected]

prodáno
KategorieProjekt
LokalitaDolní Dunajovice
OkresBřeclav
Datum nastěhování31. prosinec 2017
Datum ukončení výstavby30. listopad 2017
Zahájení prodeje1. červen 2016